Obchod 

Podkategorie

 • Nové vinyly

  Také tak jako my miluješ vůni nového, čerstvě rozbaleného vinylu, který k tobě doputoval přímo z výrobní linky v Loděnicích? Ano? Tak to jsi na správném místě. Tady pro tebe máme ty nejvíc nejvymazlenější desky jaké na trhu najdeš.

  Co by ale pro tebe mělo být podstatné je, že nová LP deska potřebuje tu správnou péči a skladování. V sekci "Tipy, triky & návody" najdeš náš článek jak o vinyly pečovat. Nezapomeň si obohatit své dosavadní znalosti. Desky se ti odvděčí perfektním zvukem a vzhledem i po několik generací.

 • Bazarové vinyly

  kategorii bazarových vinylů najdeš často opravdové rarity. Většina těchto titulů již není ve výrobě a jejich sehnání je na našem trhu někdy nadlidský úkol. My ti to však značně ulehčíme. Nabízíme ti několik stovek bazarových vinylů různé kvality s jedinečným příběhem, který se k nim váže. Vezmi , prosím, na vědomí, že bazarová LP deska nikdy nemůže dosáhnout kvality LP desky nové, a to i při sebelepší péči.

 • Hi-Fi & Příslušenství

  Nemáš si své vinyly jak přehrát? To vůbec nevadí, protože my budeme mít vždy na skladě nějaké vintage nebo studiové/DJ gramofony. A jelikož je volba správné HiFi soustavy nejdůležitější krok k požitku z kvalitní hudby, tak si naše přístroje máš možnost prohlédnout, vyzkoušet a popřípadě se s námi poradit, jaký je vhodný právě pro Tebe!

 • Doplňky

  Mimo vinylových desek a vintage gramofonů nabízí nás e-shop také krásné handmade výrobky. Tyto doplňky buďto přímo nebo nepřímo souvisí s naší specializací na gramodesky. Například si u nás můžeš vybrat ručně malovanou tašku na přenos tvých vinylových miláčků nebo vinylové hodiny, díky kterým dostávají znehodncené desky šanci znovu zazářit.

  Galerie prodaných doplňků

 • Fonokarty

  Fonokarty nebo gramopohledy se říká obecně zvukovým pohlednicím, které byly v minulosti vyráběny společně s gramofonovými deskami. Jedná se o pohlednici, která má zalisovanou zvukovou stopu do fólie na jejím povrchu. Zadní strana má vzhled klasického pohledu. Fonokarty lze bez problémů přehrát na jakémkoli gramofonu. Tyto karty slouží primárně k dekorativním účelům a kvalita jejich zvukové stopy je díky použitému materiálu v porovnání s vinylovou deskou nižší.

 • Dárkové poukazy

  Chceš udělat radost svým blízkým nějakou pěknou vinylovou deskou, ale nevíš jestli jim sedne do vkusu? Nezoufej, právě pro tento případ nabízíme dárkový poukaz na nákup gramodesek!